pondělí 11. prosinec 2017
28°C Plavecký bazén

Provozní doba

restaurace:

pondělí - čtvrtek
10:30 - 21:30 hodin
pátek 10:30 - 22 hodin
sobota 11 - 22 hodin
neděle 11 - 21:30 hodin

 

kontakty

Restaurace a bistro

Návštěvníkům areálu je k dispozici restaurace se salonkem.

Celková kapacita restaurace se salonkem je 84 míst. V salonku lze uspořádat akci až pro 40 osob. Vedle nabídky a la carte, jejíž součástí jsou i dětská jídla, připravujeme také obědová menu a speciální víkendové nabídky. V letních měsících můžete posedět na přilehlé terase a ochutnat speciality z venkovního grilu. Samozřejmostí jsou oslavy, či firemní akce na míru. Oblíbené jsou svatební obřady a hostiny. Menu připravuje tým špičkových kuchařů, obslouží vás příjemný personál.

Akceptujeme platbu platební kartou i některými stravenkami, WiFi je k dispozici zdarma. Restaurace zabezpečuje i akce mimo areál - catering. Vybrané fotografie z těchto akcí najdete zde. V případě pravidelného odběru minimálně 5 obědů jsme schopni zabezpečit i jejich rozvoz zdarma v rámci našeho města.

 
více informací

Týdenní menu

Ve všední dny připravuje naše restaurace nabídku dvou obědových menu od 90 do 100 Kč. Obědová menu vydáváme v době od 11 do 14 hodin. Týdenní nabídku poledního menu rádi zašleme vždy s předstihem na váš e-mail. Zájemci se mohou registrovat u provozního restuarace. 

více informací

Regionální potraviny

Filozofie naší kuchyně a naši dodavatelé

Ať již naši zkušení kuchaři připravují pokrmy moderní světové kuchyně nebo tradiční či pomalu zapomenuté recepty kuchyně národní, vždy kladou obrovský důraz na kvalitu a čerstvost všech používaných surovin. Vyhýbají se polotovarům, kořenicím směsím a nezdravým glutamátům. Naopak vyhledávají sezónní produkty, preferují lokální a regionální dodavatele. Některé z nich vám v krátkosti představíme.

více informací

Novinky

Vyhlášení veřejné soutěže o nejvhodnější nabídku

01.11.2017

Vyhlášení veřejné soutěže o nejvhodnější nabídku 

Dle ustanovení § 1772 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku,

společnost  Wellness Kuřim s.r.o., IČ 292 13 380, se sídlem Blanenská 1082, 664 34 Kuřim

vyhlašuje veřejnou soutěž o nejvhodnější nabídku na nájem a provozování restaurace, bistra a mokrého baru v Plaveckém areálu Wellness Kuřim. 

 

Více info

Rozšíření kapacity resaurace a upgrade salonku

22.02.2017

Náš salonek za restaurací prošel v uplynulých týdnech částečnou rekonstrukcí. Demontovali jsme pult a bufetovou vitrínu, čímž jsme opticky zvětšili prostor a zvýšili kapacitu míst na sezení z počtu 16 na 40 osob.

 

Více info

Nový kávovar a špičková káva z rodinné pražírny

15.12.2015

V naší restauraci můžete ochutnat špičkovou kávu ze zbrusu nového kávovaru. Asim caffe, rodinná pražírna založena v roce 1997. Její majitelé praží kávu s nadšením a snaží se ji povznést na úroveň, kterou si zaslouží. Pro náš provoz vybrali špičkovou jednodruhovou kávu (100% arabiku).

Více info
Zobrazit více novinek

Rychlá navigace:

 

Partneři:

 

 

© 2014, Wellness Kuřim s. r. o. | Vytvořil: LUXART, s.r.o.